ÖDEME VE TESLİMAT

ÖDEME 
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) ile

   Divin Tarım Gıda Temizlik Turizm San.Ve Tic.Ltd.Şti.

    IBAN: TR26 0011 1000 0000 0069 2198 22

 

    Banka adı: QNB Finansbank

  

2) Kredi Kartı ile

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yapabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

SİPARİŞ BEDELİ İADESİ


Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; DİVİN TARIM GIDA TEMİZLİK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

 

TESLİMAT

 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi en çok 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 ( üç ) iş günü sonunda  Aras Kargo firmasına teslim edilir.

Siparişiniz Kargoya verildiği andan itibaren tarafınıza gönderilen e-postada kargo takip No.sı belirtilmektedir. Bu numara ile ilgili kargo firmasının internet sitesi üzerinden ürününüzün takibini yapabilirsiniz. 

 


Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir


ÖDEME TAKİBİ 


Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
 Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

 Lütfen dikkat ediniz!


Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@divinoliveoil.com adresine gönderiniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.